Dlaczego Francuzki inspirują kobiety? W tych książkach znajdziesz odpowiedź!

Książka
Dlaczego Francuzki inspirują kobiety? W tych książkach znajdziesz odpowiedź!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pewność siebie, nonszalancja, łamanie zasad, podążanie własną drogą – Francuzki to niewątpliwie wyjątkowo pewne siebie kobiety. Nic dziwnego, że poradniki, w których zdradzany jest ich styl i filozofia życia, cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Oto kilka książek, które odkrywają ich sekrety!

  1. “Francuzki nie potrzebują liftingu. Sekrety piękna i radości życia w każdym wieku”, Mireille Guiliano. Autorka pokazuje, że również Ty niczym rodowita Francuzka możesz: odkryć bogactwo składników odżywczych w szpinaku, rybach, cytrusach i orzechach, mikrodermabrazję zastąpić miodem i olejem arganowym, a sztuczne odżywki do włosów… tabletką aspiryny, poznać technikę oddychania przeponą i nauczyć się relaksować głęboko i skutecznie, palać kalorie lekko, przyjemnie i prawie bez wysiłku… a przede wszystkim zyskać pozytywne nastawienie do własnego wyglądu i wieku!

2. “Szczęście na dzień dobry. Francuzki zdradzają sekret, jak być coraz atrakcyjniejszą i cieszyć się każdym dniem!”, Jamie Cat Callan. Z tej książki dowiesz się jak: kupować i konsumować mniej – a cieszyć się bardziej, wyglądać jak gwiazda w stroju za milion euro – za niewielką cenę, znaleźć czas tylko dla siebie, flirtować à la française, odkryć na nowo swoją własną tajemnicę.

3.”Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś”, Caroline de Maigret, Sophie Mas, Audrey Diwan, Anne Berest. Książka jest napisana z humorem i sporą dawką (auto)ironii książka pełna błyskotliwych i oryginalnych porad i spostrzeżeń. To szansa, by wraz z Caroline de Maigret przenieść się do inspirującego świata mody, muzyki, filmu, literatury i kuchni. To recepta na to, jak stać się kobietą odważną, niezależną i interesującą, akceptującą jednocześnie swoje słabe strony.

4. “Druga młodość, cóż z tego, że druga”, Caroline de Maigret. Jak Francuzki patrzą na upływ lat?Spojrzenie to jest uniwersalne, podane ze zdrową dawka humoru, brawurą, ale szykownie, seksownie, do czytania późno w nocy za jednym zamachem, a następnie kupowania dla swoich przyjaciółek. Książka pełna inspirujących cytatów i anegdot, jest mówieniem prawdy o starzeniu się z łobuzerskim puszczeniem oczka, ze wzruszeniem ramionami i głębokim zanurzeniem się w gorzko-słodki gniew, który towarzyszy doświadczeniu kobiet. Premiera 27.01.2021.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie wykorzystać nośniki reklamowe na zewnątrz i wewnątrz budynków?
Jak skutecznie wykorzystać nośniki reklamowe na zewnątrz i wewnątrz budynków?
Masz problem z efektywnym wykorzystaniem nośników reklamowych w swoim budynku? Poznaj sprawdzone strategie i techniki, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz budynków na potrzeby marketingowe.
Jak skuteczne reklamy wizualne mogą przyciągać klientów do naszego biznesu?
Jak skuteczne reklamy wizualne mogą przyciągać klientów do naszego biznesu?
Przekonaj się, jak przemyślane i atrakcyjne reklamy wizualne mogą przyciągnąć więcej klientów do twojego biznesu, zwiększając tym samym Twoje zyski.
Jak personalizować prezenty z wykorzystaniem własnych zdjęć?
Jak personalizować prezenty z wykorzystaniem własnych zdjęć?
Zobacz, jak prezenty ze zdjęciami mogą być ciekawym podarunkiem.
Ostatnie wpisy