Dlaczego Francuzki inspirują kobiety? W tych książkach znajdziesz odpowiedź!

Książka
Dlaczego Francuzki inspirują kobiety? W tych książkach znajdziesz odpowiedź!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pewność siebie, nonszalancja, łamanie zasad, podążanie własną drogą – Francuzki to niewątpliwie wyjątkowo pewne siebie kobiety. Nic dziwnego, że poradniki, w których zdradzany jest ich styl i filozofia życia, cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Oto kilka książek, które odkrywają ich sekrety!

  1. “Francuzki nie potrzebują liftingu. Sekrety piękna i radości życia w każdym wieku”, Mireille Guiliano. Autorka pokazuje, że również Ty niczym rodowita Francuzka możesz: odkryć bogactwo składników odżywczych w szpinaku, rybach, cytrusach i orzechach, mikrodermabrazję zastąpić miodem i olejem arganowym, a sztuczne odżywki do włosów… tabletką aspiryny, poznać technikę oddychania przeponą i nauczyć się relaksować głęboko i skutecznie, palać kalorie lekko, przyjemnie i prawie bez wysiłku… a przede wszystkim zyskać pozytywne nastawienie do własnego wyglądu i wieku!

2. “Szczęście na dzień dobry. Francuzki zdradzają sekret, jak być coraz atrakcyjniejszą i cieszyć się każdym dniem!”, Jamie Cat Callan. Z tej książki dowiesz się jak: kupować i konsumować mniej – a cieszyć się bardziej, wyglądać jak gwiazda w stroju za milion euro – za niewielką cenę, znaleźć czas tylko dla siebie, flirtować à la française, odkryć na nowo swoją własną tajemnicę.

3.”Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś”, Caroline de Maigret, Sophie Mas, Audrey Diwan, Anne Berest. Książka jest napisana z humorem i sporą dawką (auto)ironii książka pełna błyskotliwych i oryginalnych porad i spostrzeżeń. To szansa, by wraz z Caroline de Maigret przenieść się do inspirującego świata mody, muzyki, filmu, literatury i kuchni. To recepta na to, jak stać się kobietą odważną, niezależną i interesującą, akceptującą jednocześnie swoje słabe strony.

4. “Druga młodość, cóż z tego, że druga”, Caroline de Maigret. Jak Francuzki patrzą na upływ lat?Spojrzenie to jest uniwersalne, podane ze zdrową dawka humoru, brawurą, ale szykownie, seksownie, do czytania późno w nocy za jednym zamachem, a następnie kupowania dla swoich przyjaciółek. Książka pełna inspirujących cytatów i anegdot, jest mówieniem prawdy o starzeniu się z łobuzerskim puszczeniem oczka, ze wzruszeniem ramionami i głębokim zanurzeniem się w gorzko-słodki gniew, który towarzyszy doświadczeniu kobiet. Premiera 27.01.2021.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni rodzaj paliwa dla twojego domowego systemu grzewczego?
Jak wybrać odpowiedni rodzaj paliwa dla twojego domowego systemu grzewczego?
Wie, jak wybrać odpowiednie paliwo do systemu grzewczego domowego, jest kluczowe dla osiągnięcia skutecznej i sprawnej pracy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach paliwa i jak wybierać.
Jak wykorzystać bidon podczas treningu dla maksymalnej efektywności?
Jak wykorzystać bidon podczas treningu dla maksymalnej efektywności?
Odkryj sposoby na poprawę wydajności treningów dzięki mądremu korzystaniu z bidonu. Przeczytaj o najlepszych tajnikach i strategiach dotyczących nawadniania.
Jak wybrać odpowiednie litery 3D do promocji Twojej firmy?
Jak wybrać odpowiednie litery 3D do promocji Twojej firmy?
Od odkrycia właściwości promocyjnych 3D, firmy zastanawiają się, które litery wybrać. Ten artykuł będzie poradnikiem, który pomoże Ci w tym wyborze.
Ostatnie wpisy