4 aplikacje do liczenia kalorii na Androida

Nowinki techniczne
4 aplikacje do liczenia kalorii na Androida
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś na diecie? Skrupulatnie mierzysz kalorie? Wykorzystaj do tego nowoczesne aplikacje do pobrania albo te, które masz wbudowane w smartfonie.

Aplikacja do mierzenia kalorii w telefonie

Niektóre modele telefonu mają aplikacje, która mierzy kroki i kontroluje nasze zdrowie. Umożliwiają one również pomiar kalorii. Wystarczy wybrać z listy, co dokładnie jadłeś na śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, a także co piłeś w ciągu dnia. Do wyboru są także gotowe dania oraz popularne produkty z marketów. Taką opcję ma np. Samsung Note 10 w swojej aplikacji Samsung Health.

Jakie aplikacje do mierzenia kalorii pobrać?

Sprawdzamy teraz, jakie aplikacje do liczenia kalorii dostępne są w sklepie Play. Najwyżej oceniane to:

  • Fitatu – najpopularniejszy licznik kalorii, charakteryzuje się prostą obsługą oraz funkcją udostępniania jadłospisu np. z drugim domownikiem. Dzienne podsumowania pozwalają na dokładne sprawdzenie, jakich składników odżywczych dostarczyłeś organizmowi. Co ciekawe, w aplikacji są również dostępne produkty z takich miejsc jak Sphinx, Subway czy Lidl.
  • FatSecret – działa na podobnej zasadzie. Do dyspozycji są też raporty i robienie zdjęć z poziomu aplikacji. Poza tym można zaplanować posiłki, śledzić swoje postępy, a także skanować produkty spożywcze, aby skorzystać z bazy. Dzięki tej aplikacji warto też monitorować spalone kalorie, prowadząc dziennik ćwiczeń.
  • YAZIO – służy do zarządzania codziennym jadłospisem, liczenia kalorii oraz śledzenia aktywności. Z tą aplikacją chudnięcie stanie się prostsze. Na początku można też wybrać cel, który chcesz osiągnąć – np. żyć zdrowo i utrzymywać wagę albo spalenie tłuszczu.
  • VitaScale – idealna aplikacja dla osób, które mają cukrzycę albo są diabetykami, umozliwia głosowe przeszukiwanie bazy gotowych produktów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak personalizować prezenty z wykorzystaniem własnych zdjęć?
Jak personalizować prezenty z wykorzystaniem własnych zdjęć?
Zobacz, jak prezenty ze zdjęciami mogą być ciekawym podarunkiem.
Jak efektywne wykorzystanie Instagrama może zwiększyć sprzedaż twojego produktu?
Jak efektywne wykorzystanie Instagrama może zwiększyć sprzedaż twojego produktu?
Dowiedz się, jak Instagram może stać się potężnym narzędziem sprzedażowym dla Twojego produktu. Odkryj tajniki społecznościowego marketingu i zwiększ swoje zyski.
Jak poprawić efektywność oznaczania produktów w sklepie?
Jak poprawić efektywność oznaczania produktów w sklepie?
Odkryj skuteczne metody na poprawę efektywności oznaczania produktów w Twoim sklepie online. Zwiększ swoją sprzedaż i zadowolenie klienta dzięki precyzyjnemu oznaczaniu swoich produktów.
Ostatnie wpisy